Johdanto
Kasvojen pehmopaperin tukkumyynti, kasvojen pehmopaperin valmistaja
Materiaali: 100 % neitseellistä puumassaa
4-kerroksinen pehmopaperirakenne parantaa veden imeytymistä ja kestävyyttä säilyttäen samalla pehmeyden.
Sopii päivittäiseen pyyhkimiseen, meikin poistoon ja herkälle iholle.
Tekniset tiedot
| Tuotteen nimi: | Soft Pack kasvojen pehmopaperi |
| Materiaali: | Neitsytpuumassa |
| Arkin koko: | 175*175mm |
| Kerros: | 4 kerrosta |
| Vedot: | 400 arkkia (100 vetoa) |
| Tuoksu: | N/A |
| MOQ: | 1 x 40 jalkaa kontti |
| Paino/pakkaus: | 143g |
| Pakkauksen koko: | 17,5 x 9 x 7 cm |
| Paketti: | 8 pakkausta / kahvapussi, 5 kahvapussia / laatikko |
Tuotetiedot

Kasvojen pehmopaperi
Pehmeä pakkaus helposti irrotettavalla muotoilulla
Kuvion kanssa
Ilman Tuoksua
Ominaisuudet

Edumme
1.OEM, ODM saatavilla.
2. Oikea-aikainen vastaus.
3.Erinomainen myynnin jälkeinen-palvelu.
4. Tuotteemme ovat elämän välttämättömyystarvikkeita, eivät löysät vuodenajat, alhaiset kustannukset ja kohtuullinen hinta.
5 "Laatu ensimmäinen" liiketoiminnan filosofia.
6.300.000 luokan työpaja.
7. Ilmaisia näytteitä saatavilla, asiakkaan tarvitsee vain maksaa rahti.
Tehtaamme
Tehtaalla on useita tuotantolinjoja, valmiiden tuotteiden varastoja, materiaalivarastoja sekä T&K-laboratorioita.

Meidän sertifikaatit
Sertifiointi: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 jne

FAQ
Q1. Mikä on MOQ:si?
A1:VAUPAN VAIPPA: 1*40'HQ-kontti, jossa 4 kokoa sekoitettuna tai 1*20FT-kontti, jossa on 2 kokoa sekoitettuna
TERVEYSSIDE: 1 * 40 HQ 2 eri kokoa tai 1 * 20 FT kontti, jossa on yksi koko.
Q2. Mikä on tuotantokapasiteettisi?
A2: VAUPAN VAIPPA:58*40HQ/kk vauvojen housujen VAIPPA:70*40HQ/kk
AIKUISTEN DAIPER: 60*40HQ/kk AIKUISTEN PANTS VAIPPA:29*40HQ/kk
Q3. Mikä on toimituspäivä?
A3:Noin 15-30 päivää talletuksen saamisen jälkeen.
Q4. Mitkä ovat maksuehdot?
A4:30 % talletus T/T:ltä, saldo BL-kopiota vastaan.
Suositut Tagit: iso kasvojen pehmopaperi, Kiinan suuret kasvojen pehmopaperin toimittajat, tehdas


