Kuvaus
Johdanto
Bulkki kasvojen pehmopaperi
Seinälle{0}}asennettu kasvopaperi
Pehmeä, kestävä, imukykyinen
Ei pölyä
Tekniset tiedot
| Parametri | Erittely |
|---|---|
| Tuotteen nimi | Bulkki kasvojen pehmopaperi |
| Materiaali | Neitsytpuumassa |
| Tuotetyyppi | Soft Pack Tissue |
| Ply | 4 kerrosta |
| Arkkien määrä | 1000 arkkia (250 vetoa) |
| Tuotteen paino | 240 g |
| Arkin koko | 128 × 180 mm |
| Paketin koko | 22,5 × 13 × 9 cm |
| Tekstuurityyppi | Kuvion kanssa |
| Väri | Valkoinen |
| Tuoksu | Valinnainen |
| Vetolujuus | Korkea märkä- ja kuivalujuus |
| Pakkaustyyppi | Pehmeä paketti |
| OEM-palvelu | Saatavilla |
| Sovellus | Kotitalous, kaupallinen, vieraanvaraisuus |
Tuotetiedot

Materiaali: 100 % neitseellistä puumassaa
Kerros: 4 kerrosta
Veto: 1000 arkkia (250 vetoa)
Paino/pakkaus: 240g
Arkin koko: 128 * 180 mm
Pakkauksen koko: 22,5 × 13 × 9 cm
Ominaisuudet
Edumme
1.OEM, ODM saatavilla.
2. Oikea-aikainen vastaus.
3.Erinomainen myynnin jälkeinen-palvelu.
4. Tuotteemme ovat elämän välttämättömyystarvikkeita, eivät löysät vuodenajat, alhaiset kustannukset ja kohtuullinen hinta.
5 "Laatu ensimmäinen" liiketoiminnan filosofia.
6.300.000 luokan työpaja.
7. Ilmaisia näytteitä saatavilla, asiakkaan tarvitsee vain maksaa rahti.
Tehtaamme
Tehtaalla on useita tuotantolinjoja, valmiiden tuotteiden varastoja, materiaalivarastoja sekä T&K-laboratorioita.

Meidän sertifikaatit
Sertifiointi: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 jne

FAQ
Q1. Mikä on MOQ:si?
A1:VAUPAN VAIPPA: 1*40'HQ-kontti, jossa 4 kokoa sekoitettuna tai 1*20FT-kontti, jossa on 2 kokoa sekoitettuna
AIKUISTEN VAIPPA: 1*40'HQ kontti, jossa on 2 kokoa sekoitettuna tai 1*20 FT kontti 1 koolla.
TERVEYSSIDE: 1 * 40 HQ 2 eri kokoa tai 1 * 20 FT kontti, jossa on yksi koko.
Q2. Mikä on tuotantokapasiteettisi?
A2: VAUPAN VAIPPA:58*40HQ/kk vauvojen housujen VAIPPA:70*40HQ/kk
AIKUISTEN DAIPER: 60*40HQ/kk AIKUISTEN PANTS VAIPPA:29*40HQ/kk
Q3. Mikä on toimituspäivä?
A3:Noin 15-30 päivää talletuksen saamisen jälkeen.
Q4. Mitkä ovat maksuehdot?
A4:30 % talletus T/T:ltä, saldo BL-kopiota vastaan.
TERVEYSSIDE: 1 * 40 HQ 2 eri kokoa tai 1 * 20 FT kontti, jossa on yksi koko.
Q2. Mikä on tuotantokapasiteettisi?
A2: VAUPAN VAIPPA:58*40HQ/kk vauvojen housujen VAIPPA:70*40HQ/kk
AIKUISTEN DAIPER: 60*40HQ/kk AIKUISTEN PANTS VAIPPA:29*40HQ/kk
Q3. Mikä on toimituspäivä?
A3:Noin 15-30 päivää talletuksen saamisen jälkeen.
Q4. Mitkä ovat maksuehdot?
A4:30 % talletus T/T:ltä, saldo BL-kopiota vastaan.
Suositut Tagit: irtotavarana kasvojen pehmopaperi, Kiinan irtotavarana kasvojen pehmopaperin toimittajat, tehdas



